zapomenuté heslo | REGISTROVAT

uživatelské jméno
hesloPoužíváte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

Jak se zúčastnit PROMOAUKCE 

 

 

Účast v PROMOAUKCÍCH  je opravdu jednoduchá. Vpravo nahoře klikněte na odkaz "REGISTROVAT". Proveďte pravdivě a úplně svoji registraci.

 

Po provedení registrace Vám byl odeslán aktivační e-mail na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Tento mail najděte a klikněte na aktivační odkaz v něm. Tím dojde k aktivaci Vašeho účtu a již se do něj můžete přihlásit.

 

Po přihlášení Vám systém umožní se PROMOAUKCÍ v sekci "promoaukce" zúčastnit. Vyberte si v sekci "promoaukce" PROMOAUKCI, které se chcete zúčastnit a klikněte na tlačítko "Připojit se aukce".

 

Potom se Vám zobrazí PROMOOTÁZKU na kterou musíte správně odpovědět. Pozor: pokud odpovíte špatně, systém Vám povolí se znovu pokusit správně odpovědět (čas může být různý od minut až po 2 hodiny). Proto se raději podívejte na nápovědu, kde naleznete správnou odpověď. Pokud odpovíte správně, systém Vás automaticky připustí do PROMOAUKCE.

 

Jakmile nastane počátek aukce, můžete začít dražit. Každá PROMOAUKCE začíná vždy na vyvolávací ceně 1,- Kč (nejnižší podání) a můžete vždy přihodit libovolnou částku, minimálně však 1,- Kč.

 

Je to jednoduché a rychlé. Přejeme hodně zábavy a hodně výhodných nákupů.

 

 

Váše PROMOAUKCE.cz

 

 

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com